Auction 105
105-2628 Franz II, römisch-deutscher Kaiser.
... rendeltetett Magyar orszßg orszßg gyülésének Jegyzö-könyve, mely eredetképen Magyar nyelven íratott, és az orszßg gyülésének fö vígyßzßsa alatt hitelesen deßk byelvre fordittatott. Budapest, Landerer 1807. Fol. XXVIII, 848 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Ob. Kap. mit Ausriss, etw. fl., tls. beschabt u. best.). - Dt-Lat. Parallelausgabe. - Tls. stockfl. Titel vero u. recto gestempelt.