Auktion 103

103-482

Brummer,F.

Brummeriana sive Opuscula Iuridico-Historico-Philologica Polyhistoris celeberrimi Friderici Brummeri Lipsiensis... Partim olim typis mandata... Recensuit, indice locuplete instruxit, deque jurisprudentia... Praefatus est Georgius Beyer. Lpz., Braun 1712. 32 Bl., 579 S., 10 Bl. Hldr. d. Zt. (Beschabt u. best.).

VD 18, 10209409-009. - Etw. gebräunt, einige Blattweiser. - Exlibris. - Selten.

Brummer,F. | Bild Nr.1

Brummer,F. | Bild Nr.1