Auktion 103
103-3427 Bebel,B.
Antiquitates Germaniae primae & in hac Argentoratensis Ecclesiae evangelicae; e variis impressis & manu exaratis monumentis congestae & explicatae. Strassburg, Spoor 1669. Kl.4°. 8 Bl., 254 S., 5 Bl. Interims-Brosch. (Etw. Gebrauchsspuren, Rckn. mit Fehlst.).
BN, Cat. Gen., Bd. 9, Sp. 747. BL (German books) B 450. - Ohne die Falttafel. Breitrandiges Ex., tls. etw. stockfleckig, mehrere Register-Bl. mit Eckfehlst. ohne Textverlust. - Selten.