Auction 101
101-315 Fabri,A.
Observationes practicae de juribus atque processibus forensibus in Silesia ... cum indice locupletissimo acc. ob affinitatem materiae ex libris Casparis Schifordegheri ... Breslau, Brachvogel 1717. 288 S., 28 Bl. Prgt. d. Zt. (Etwas stockfleckig). - Leicht gebräunt.