Auction 100
100-300 Grotius,H.
Annotationes in vetus testamentum emendatius edidit, et brevibus complurium locorum dilucidationibus auxit G.J.L. Vogel. 3 in 1 Bd. Halle, Curt 1775-76. 4°. Lwd. d. 19. Jh. (Beschabt u. best.).
VD 18, 11073977. - Tls. etw. fleckig u. gebräunt. - Dabei: Ders. Annotationes in novum testamentum, editio nova. 2 Bde. Halle, Waisenhaus bzw. Erlangen u. Lpz. 1756-69. Mit gest. Portrait-Front. - Zus. 3 Bde.