Auktion 92
Autor: Weitenauer,F.A.v.
92-373 Weitenauer,F.A.v.Compendium Scientiarum Et Eruditionis Omnigenae. Sive Tabulae Variis SS. Patrum, Theologorum, ... Exquisitis Juristarum, Medicorum, Philosophorum, ... Et Politicorum Problematibus, Proverbiis, Et Observationibus Illustratae, Ut Delectent... 2 Tle. in 1 Bd. Augsburg u. Fbg., Wagner 1767. 4 Bl., 584; 306 S., 27 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl. u. best.). - VD18 15455092. - Selten. [...]