Auction 106
Author: Valeriano Bolzani u. Giovanni Pierio.
106-3338 Valeriano Bolzani u. Giovanni Pierio.Hieroglyphica, sive de sacris Aegyptiorum aliarumque gentium literis, commentariorum libri LVIII. Accesserunt loco auctarii Hieroglyphicorum collectanea... item Horapollinis Hyroglyphicorum libri duo. 3 Tle. in 1 Bd. (Lpz.), C.Kirchner u. Ffm., W.Möwald 1678. 4°. Mit gest. Front., Holzschnitt-Druckermarke a. Tit. u. ca. 300 Textholzschn. 33 nn. Bl., 760 S., 28 nn. Bl.; 248 S., 4 nn. Bl.; 123 S. Prgt. d. Zt. mit goldgepr. Rtit. (Best., gebräunt u. fl.). [...] (Afrika, Ägypten)