Auktion 81
Autor: Seelen,J.H.
81-403 Seelen,J.H.Stromata Lutherana, sive variorum scriptorum ad sacrorum emendationem, Augustanam Confessionem, versionem bibliorum, articulos Smalcaldicos, ac jubilaea idcirco celebrata. Lübeck, Schmid 1740. 6 Bl., 1017 S., 19 Bl. Hldr. d. Zt. (Berieb. u. tls. best., Bibl.-Rsch.). - Erste Ausgabe. - Exlibris. (B 5442) [...]