Auction 82
Author: Quad,M.
82-165 Quad,M.Deliciae Germaniae sive Totius Germaniae itinerarium. Complectens indicem verum omnium viarum, per quas commodissime ex vrbibus, oppidis, castris tam Superioris quàm Inferioris Germaniae singulis ad eorum singula iter institui possit. ... 2 Tle. in 1 Bd. Köln, Hemmerden 1600. Kl.4°. Mit 2 gest. Faltkarte. 4 (statt 6) Bl., 78 S., 1 w. Bl., S. 79-126. Flex. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl., Vdeckel mit Schabspur, tls. best.). [...] (Deutschland)