Auktion 97
Autor: Pagninus,S.
97-623 Pagninus,S.Epitome Thesauri linguae sanctae... Leiden, Plantin-Rapheleng 1596. 8 Bl., 554 S., 2 Bl. - ╔Angebunden: Buxtorf,J.╗ Thesaurus grammaticus linguae sanctae hebraeae... Ed. quarta. Basel, Regis 1629. 8 Bl., 690 S., 15 Bl. Prgt. d. Zt. (Vdeckel u. Rckn. vom Buchblock gelöst). - Gebrauchsspuren, tls. wasserrandig. - Selten. [...] (Judaica)
97-624 Pagninus,S.Thesaurus Linguae Sanctae, Sive, Lexicon Hebraicum ; ordine & copia caeteris antehac editis anteferendum. Cum indicibus locupletissimis, primo nominum Heemanticorum, altero vocum, tertio rerum ac sententiarum...Genf, Roviere 1614. Fol. Mit Holzschn.-Druckerm. 8 Bl., 3188 Sp., 19 (d.le.w.) Bl. Läd. Prgt. d. Zt. (Rckn. mit Ausrissen, gebräunt u. fl., Ecken tls. eingerissen). [...] (Judaica)