Auction 106

Author: Paciuchelli,A.

106-548 Paciuchelli,A.

Paciuchelli,A.Excitationes dormitantis animae circa psalmum 86. Canticum magnificat, salutationem angelicam... Venedig, Storti 1659. Fol. Mit gest. Tbordüre. 18 Bl., 498 S. Hprgt. d. 18. Jhs. (Leicht gebräunt, etw. berieb.). [...]

106-549 Paciuchelli,A.

Paciuchelli,A.Expositio in epistolam beati Pauli apostoli ad Romanos. Ex Sanctis patribus, et sacris doctoribus... Mchn., Jäcklin 1677. 4°. Mit Holzschn.-Titelvign. 5 nn. Bl., 959 S., 66 nn. Bl. Prgt. d. Zt. mit Rsch. (Ob. Rckn. beschäd., best. u. berieb., tls. fl.). [...]

106-550 Paciuchelli,A.