Auction 142

Author: Matthiae,C.

142-2614 Matthiae,C.

Matthiae,C.Theatrum historicum theoretico-practicum in quo quatvor monarchiae, nempe prima quae est Babyloniorum & Assyriorum, secunda Medorum & Persarum, tertia Graecorum, quarta Romanorum, ... 3 Tle. in 1 Bd. Amsterdam, für L. Elzevier 1648. Kl.4°. Mit gest. Front. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best.). [...]
(Verschiedene Länder - Geschichte)

Estimate: 150,00 €  |  Details >>

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026