Auction 65
Author: Livius,T.
65-121 Livius,T.Historiarum libri qui supersunt omnes cum integris J. Freinshemii supplementis. Praemittitur vita a J. Ph. Tomasino conscripta cum notitia literaria. Ed. accurata. Bde. 1 u. 3-13 (statt 13). Zweibrücken, ex Typographia Societatis, 1784-86. Mit 11 gest. Titelvign. Hldrbde. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (1 Bd. abweichend gebunden, etw. fl., tls. beschabt u. best.). [...] (Bipontina)
65-394 Livius,T.Latinae Historiae principis decades tres cum dimidia, longe ... Beati Rhenani & Sigismundi Gelenij... addita est chronologia Henrici Glareani, ab ipso recognita & aucta, cum indice copioso. Basel, Frobenius u. Episcopium (1534)-35. Kl.Fol. Mit (jwls. wdh.) Holzschn.-Druckermarke a.T. u. le. Bl. sowie zahlr. tls. figürl. Holzschn.-Initialen. 69 S., 3 Bl., 244, 243, 211, 91 S., 40 Bl. Spät. Ldr. (Stärker berieb.). [...]