Auktion 69
Autor: Lairesse,G.de.
69-985 Lairesse,G.de.Groot Schilderboek, Waar in de Schilderkonst ... werd onderweezen ... Met Voorbeelden uit de beste Konstrukken der Oude en Nieuwe Puikschilderen. Tweden druk, vermeerdert met des Schryvers. Haarlem, Marshoorn 1740. 4°. Mit Kupfertitel, gest. Portr. u. 64 (statt 66) tls. gefalt. Kupfertaf. 28 Bl., 434 S., 17 Bl.; 400 S., 14 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rckn.-Tit. (Etw. gewölbt u. gebräunt, tls. angestaubt, kl. Wurmlöcher, best.). [...]