Auktion 83
Autor: Kahl,J.
83-1312 Kahl,J.Magnum Lexicon Juridicum. Juris nimirum, Caesarei simul, et Canonici, Feudalis item, Civilis, Criminalis, theoretici ac practici, et in schola, et in foro usitatarum ... vocum penus ; feudale lexicon, leges ac magistratus romanos, et caeteta huic operi adjecta vide in complemento, post finem operis ipsius ... Cum Praefationibus ...D.Gothofredi, et Herm. Vulteii. 2 Bde. Genf, Perachon u. Cramer 1734. Fol. Mit Holzschn.-Druckerm. 6 Bl., 910 S.; 1 Bl., 787 S. Prgtbde. d. Zt. (Etw. gewölbt, gebräunt, tls. fl., berieb. u. best.). [...] (Juridica und Kriminologie)