Auction 83
Author: Halma,F.
83-4702 Halma,F.Tooneel der Vereenigde Nederlanden, En Onderhorige Landschappen, Geopent in een Algemeen Historisch, Genealogisch, Geographisch, En Staatkundig Woordenboek... En na deszelfs overlyden vervolgt door M. Brouerius van Nidek. Bd. 1 (von 2). Leeuwaarden, Halma 1725. Fol. Mit gest. Tit., 1 gest. Titeivign., 1 gest. Kopfvignette, 1 Kupferporträt, 17 (statt 18) dplblgr. Kupferkarten und 22 gest. Tafeln. 6 Bl., 470 S. Marm. Hldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Leicht berieb. u. best.). [...] (Verschiedene Länder - Geschichte, Niederlande)