Auction 67
Author: Festus,S.P. u. M.V.Flaccus.
67-224 Festus,S.P. u. M.V.Flaccus.De verborum significatione. Lib. XX. Notis et emendationibus illustr. Andreas Dacerius, in usum serenissimi Delphini. Accedunt in hac Nova Editione integrae Josephi Scaligeri, Fulvii Ursini, & Antonii Augustini, cum Fragmentis & Schedis...Amsterdam, Huguet 1700. 4°. Mit gest. Front., gest. Titelvign. u. 2 gest. Textvign. 14 Bl., 596 S.; 2 Bl., 96 S., 12 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Vord. Gelenk geplatzt, ob. Kap. mit kl. Fehlstelle, berieb. u. best.). [...]
67-5385 Karikaturen., 200,00 €
67-7066 Raimondi, Marcantonio, 200,00 €
67-2620 Ambrotypie., 67,00 €
67-5201 Picasso, Pablo, 300,00 €