Auktion 62
Autor: Calepinus,A.
62-1322 Calepinus,A.Dictionarium undecim linguarum, septima emendatione. Respondent autem Latinis vocabulis, Hebraica, Graeca, Gallica, Italica, Germanica, Belgica, Hispanica, Polonica, Ungarica, Anglica. Onomasticon vero (a C. Gesnero Collecto) Seorsim adjunximus Basel, Henricpetri 1627. Fol. Mit 2 Holzschn-Druckerm. 4 Bl., 1582 S., 302 S., 1 Bl. Etw. spät. Hprgt. (Lichtrandig, tls. beschabt u. best.). [...] (Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)