Auktion 114
Autor: Bonaventura,S.
114-29 Bonaventura,S.In primum (-quartum) librum sententiarum elaborata dilucidatio... 4 Bde. Venedig, ad signum seminantis (Giorgio Angelieri) 1573. Mit 4 wdh. Holzschn.-Druckmarken a.T. 7 nn., 477 num., 1 nn.; 7 nn., 670 num.; 7 nn., 547 num., 1 nn.; 8 nn., 658 num., 1 nn., 122 nn. Bl. Blindgepr. Schweinsldrbde. d. Zt. mit Schließen u. hs. Rtit. (Best., tls. berieb.). [...]
114-30 Bonaventura,S.Opera omnia. Issu et auctoritate Bernardini a Portu Romatino, A. Lauer et D. Fleming. Edita studio et cura PP. Collegii a S. Bonaventura, ad plurimos codices mss. emendata anecdotis aueta prolegomenis scholiis notisque illustrata. 10 Bde. u. Indices in 11 Bdn. Quaracchi 1882-1902. Fol. Hldrbde. (9) u. Obrosch. (2). [...]