Auction 104

Author: Biblia latina.

104-41 Biblia latina.

Biblia latina.Biblia sacra vulgate editionis... recognita atque edita. Lyon, Bourgeat 1669. Gr.4°. Mit gest. Front., Titelvign., 1 Wappenkupfer u. einigen gest. Init. sowie Druckermarke am Schluß. 7 Bl., 1055, 25 S., 27 Bl. Ldr. d. Zt. (Etw. berieb. u. best.). - Tls. schwach wasserrandig, Bibl.-St. a.T., Front. u.V. [...]
(Bibeln)

104-42 Biblia latina.

Biblia latina.Biblia ad vetustissima exemplaria nunc recens castigata. Venedig, Nicolai Bevilaquae Erben 1574. Kl.4°. Mit Holzschnitt-Titel u. ca. 600 Textholzschn. 12 (inkl. Titel) Bl., 1126 S. Prgt. d. Zt. (Gelenke angeplatzt, Gebrauchsspuren). [...]
(Bibeln)

104-43 Biblia latina.

Biblia latina.Flores Bibliae, sive loci communes omnium fere materiarum, ex veteri ac novo testamento excerpti, atque alphabetico ordine digesti, nuncque demum castigati. Nbg., Endter 1699. 12°. 1 Bl., 688 S., 3 Bl. Prgt. d. Zt. (Fleckig u. berieb., Rckn. etw. beschäd.). [...]
(Bibeln)

104-44 Biblia latina.

Biblia latina.Repertorium biblicum, Seu Concordantiae S.Scripturae Utriusque Testamenti Juxta Exemplar Vulgatae Editionis Sixti V. Pont. Max. Jussu Recognitum, Et Clementis VIII. Authoritate Editum, Nova Methodo Ordine Commodius. 2 Bde. Augsburg, Veith & Wolff 1751. Fol. Mit gest. Front. v. J.G. Haid nach G.W. Baumgartner. 2624 S. Ldrbde. d. Zt. mit blindgepr. R. u. Rsch. [...]
(Bibeln)