Auction 102

Author: Biblia graeca.

102-47 Biblia graeca.

Biblia graeca.E palaia diatheke kata tous ebdomekonta (Graece). Vetus testamentum graecum ex versione septuaginta interpretum una cum libris apocryphis secundum exemplar Vaticanum Romae editum et aliquoties recognitum, quod nunc denuo ad optimas quasque editiones recensuit et potiores quasdam cod. Alexandrini et aliorum variantes adjecit ... Christianus Reineccius... 2 Tle. in 1 Bd. Lpz., Breitkopf 1730. 4 Bl., 1312, 270 S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt tls. fl.). [...]
(Bibeln)

102-48 Biblia graeca.

Biblia graeca.Novum Testamentum (graecum). Ex bibliotheca regia. 2 Bde. Paris, R. Estienne 1568. 12°. Mit 2 Holzschn.-Druckerm. u. einigen Holzschnitt-Ornamenten u. -Initialen. 16 Bl., 494 S.; 342 S., 21 (d.le.w.) Bl. Marm. Ldrbde. d. 18. Jhts. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. beschabt u. best., Gelenke tls. eingerissen). [...]
(Bibeln)