Auktion 80
Autor: Bayle,F.
80-2703 Bayle,F.Tractatus de Apoplexia. In Quo ex nova Hypothesi hujus affectionis causa penitius inquiritur ... ; Ex Doctrina Hippocratis. Ed. secunda. Den Haag, P.Hagius 1678. Kl.8°. 23 Bl., 137 S., 2 Bl. - ╔Angebunden: Ders.╗ Problemata physica et medica. Ebda. 1678. 4 Bl., 197 S., 5 Bl. - ╔Ders.╗ Dissertationes physicae...Ebda. 1678. Mit 1 Falttaf. 7 Bl., 208 S., 2 Bl. - ╔Ders.╗ Dissertationes medicae tres. Ebda. 1678. 9 Bl., 98 S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., Innenspiegel entfernt, best.). [...] (Medizin)
80-5380 Götz, Hermann, 120,00 €
80-4839 Philippeville mit Marienbourg,, 100,00 €
80-4392 Schirwan., 267,00 €
80-381 (Ruffo,G.)., 2.000,00 €