Auction 58
Author: Baumann,J.F.
58-5106 Baumann,J.F.Voluntarium imperii consortium inter Fridericum Austriacum et Ludovicum Bavarum Augg. Quod ex pacto de anno 1325. Ed. nova. Ffm. u. Lpz. 1735. Fol. Mit 1 Kupfertaf. u. 13 gest. Textvign. 11 Bl., 148 S., 10 Bl. Mod. Hldr. [...] (Deutschland)
58-5107 Baumann,J.F.Voluntarium imperii consortium inter Fridericum Austriacum et Ludovicum Bararicum Augg. ex pacto anno MCCCXXV. adstructum... Altdorf, D.Meyer (1733). Kl.4°. Mit 5 großen Textkupfern, 1 gest. Initiale und einer gest. Tafel. 6 Bl., S. 17-94, 1 Bl. Rest. Hldr. (Neu aufgebunden, berieben u. bestoßen, unt. Gelenk mit kl. Ausriss). [...] (Deutschland)