Auktion 112
Autor: Basnage,J.
112-14 Basnage,J.T Groot waerelds tafereel, waar in de heilige en waereldsche geschiedenissen en veranderingen zedert de scheppinge des waerelds tot het uiteinde van de Openbaaring van Johannes, worden afgemaalt ... Wyders vertaalt, en met vaarzen verrykt door A. Alewyn. 3 Tle. in 1 Bd. Amsterdam, Lindenberg (1707 o. 1715). Fol. Mit 2 kolor. und goldgehöht. gest. Titeln, 6 (davon 2 kol.) gest. Vignetten, 1 (st. 2) gest. Portraits, 2 dplblgr. Karten und 86 (2 dplblgr.) gest. Tafeln. 4 Bl., 12, 168, 92, 66 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Tls. berieb. u. best.). [...]