Auction 99
Author: Corpus juris canonici
99-624 Corpus juris canoniciemendatum et notis illustratum. Georgii XIII. Pont. Max. Jussu editum. Basel, E.König 1682. 4°. 33 Bl., 1272 Sp., 10 Bl., 754 Sp., 6 Bl., 406 S., 4 Bl., 158 Sp., 39 Bl., 236 Sp., 7 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl. u. best.). [...] (Juridica und Kriminologie)
99-625 Corpus juris canoniciemendatum et notis illustratum. Georgii XIII. Pont. Max. Jussu editum. Indicibus titulorum et Canonum omnium nova methodo concinnatis, et appendice Pauli Lancelotii Perusini adauctum. Accesserunt novissime Loci Communes uberrimi, summa diligentia ex ipsis Canonibus collecti etc. Itemque Liber VII. Decretalium novis aliquot Constitutionibus adauctus. 7 Tle. in 1 Bd. Basel, König 1696. 4°. Mit Holzschn.-Druckerm. Sep. Pag. Blindgepr. Prgt. d. Zt. über Holzdeckeln, mit 2 (von 2) Messing-Schließe. (Gebräunt, tls. fl., einige kl. Wurmlöcher). [...] (Juridica und Kriminologie)