Auction 90
Author: Methodus quarundam formularum.
90-441 Methodus quarundam formularum. Tam Vicarijs foraneis Districtuum, quàm Parochis, nec non curam animarum gerentibus, Diviniq[ue] Verbi Praeconibus in usu haberi solitarum ; In Qvinqve Partes Distribvta, Quarum Pars Prima Suggerit Proloquia... Prag 1664. 3 Bl., 170 S. Ldr. d. Zt. (Deckel etw. aufgebogen). - Etw. fleckig u. gebräunt, N.a.T. - Selten. ╔Dabei:Vavasseur,F.╗ Orationes. 2 in 1 Bd. Paris, Cramoisy 1662. Mit wdh. gest. Titelvign. 11 Bl., 352 S., 12 Bl., 365 S. Ldr. d. Zt. mit Rverg. (Berieb. u. best.). [...]