Auction 89

Subject group: Huss

89-471 Seyfrid,W.

Seyfrid,W.Commentatio de Iohannis Hussi martyris vita fatis et scriptis. Cum annot. Iohannis Christophori Mylii denuo publicata. Praefatus est de hodierno Moravorum fratrum coetu ... Frid. Andreas Hallbaver. Hilburghausen, Hanisch 1743. 4°. 9 Bl., 290 S. Pbd. d. Zt. (Tls. beschabt, angestaubt, fl. u. best.). - Vierte Ausgabe. - Unbeschn. Ex., Blattränd. tls. angefranst. Etw. gebräunt, tls. stockfl. [...]
(Huss)

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026