Auktion 136:
Auktion 80
Autor: Bayle,F.
80-2703 Bayle,F.Tractatus de Apoplexia. In Quo ex nova Hypothesi hujus affectionis causa penitius inquiritur ... ; Ex Doctrina Hippocratis. Ed. secunda. Den Haag, P.Hagius 1678. Kl.8°. 23 Bl., 137 S., 2 Bl. - ╔Angebunden: Ders.╗ Problemata physica et medica. Ebda. 1678. 4 Bl., 197 S., 5 Bl. - ╔Ders.╗ Dissertationes physicae...Ebda. 1678. Mit 1 Falttaf. 7 Bl., 208 S., 2 Bl. - ╔Ders.╗ Dissertationes medicae tres. Ebda. 1678. 9 Bl., 98 S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., Innenspiegel entfernt, best.). [...] (Medizin)
80-3440 (Fabri,C.), 333,00 €
80-4212 Chippendale Ziertisch., 60,00 €
80-4904 Kreta., 180,00 €
80-120 Carl XI., König v. Schweden., 67,00 €