Auktion 79
Autor: Constitutiones Synodi
79-4077 Constitutiones Synodi diaecesanae Constantiensis, editae, ac promulgatae Die XX. Octobr. Anno Domini MDCIX Praesidente... Jacobo, Episcopo Constantiensi. Nunc denuo ex Jussu Francisci Conradi, Cardinalis De Rodt,... revisae, & praelo commissae. Konstanz, Labhart 1761. Kl.4°. 3 Bl., 216 (i.e. 220) S. - Angebunden: Duo decreta super abominando fortilegiorum crimine emanata... S. 117-138, 1 Bl. Ldr. d. Zt. (Berieb. u. best., tls. Kratzspuren). - Etw. gebräunt u. stockfl. Hs. Besitzverm. a. Vors. [...] (Deutschland, Konstanz)
 79-2581 Bury,P., 500,00 €
 79-7820 Tadini, Emilio, 60,00 €
 79-4967 Elfenbeinskulpturen, 400,00 €
 79-7774 Schmidt, Martin Johann, gen. Kremserschmidt, 160,00 €