Auction 74
Subject group: Gerichtsmedizin
74-3557 Strassmann,F.Lehrbuch der gerichtlichen Medicin. Stgt., Enke 1895. Gr.8°. Mit 1 farb. Taf. u. 78 Textabb. XI, 680 S. Hldr. d. Zt. [...] (Medizin, Gerichtsmedizin)
74-3558 Zacchia,P.Quaestiones medico-legales. Accedunt interpolationes et auctaria ex novis inventis et observationibus recentiorum auctorum. Cura J.D.Horstii. Ed. secunda Veneta. 3 Bde. Venedig, Occhi 1751. Fol. Mit Holzschn.-Titelvign. 8 Bl., 347 S.; 3 Bl., 328 S.; 4 Bl., 296 S. Prgtbde. d. Zt. (Gebräunt u. fl., tls. beschabt, etw. verzogen). [...] (Medizin, Gerichtsmedizin)