Auktion 72
Sachgebiet: Hirsau
72-3138 Trithemius,J. Annalium Hirsaugiensium tomus I (& II), Complectens historiam Franciae et Germaniae, gesta imperatorum, regum, principum, episcoporum, abbatum, et illustrium virorum. Nunc primum e manuscriptis Bibliothecae Monasterii S. Galli publicae luci datum. 2 Tle. in 1 Bd. St. Gallen, J.G.Schlegel (Klosterdruckerei) 1690. Fol. 20 Bl., 616 S., 12 Bl.; 694 (falsch 604) S., 13 Bl. Prgt. d. Zt. [...] (Deutschland, Hirsau)
72-4145 Kloster Hirsau mit dem Eulenturm. Anonymes Aquarell auf festem Papier, 19. Jh. 30,5 x 23 cm. Unter Passep. mont. [...] (Deutschland, Hirsau)
 72-2531 Fée,A.L.A., 1.000,00 €
 72-466 Pauly,J.de, 333,00 €
 72-4820 Monticelli, 240,00 €
 72-3911 Zhiying, Hang, 80,00 €