Auktion 71
Sachgebiet: Java
71-3643 Roorda,T. (Hrsg.)Javaansche brieven, berigten, verslagen, verzoekschriften, bevelschriften, proclamaties, publicaties, contracten, schuldbekentenissen, quitanties, processtukken, pachtbrieven en andere soortgelijke stukken. Amsterdam, Müller 1845. VIII, 484 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best.). [...] (Asien, Java)