Auction 141:
Auction 71
Author: Roorda,T. (Hrsg.)
71-3643 Roorda,T. (Hrsg.) Javaansche brieven, berigten, verslagen, verzoekschriften, bevelschriften, proclamaties, publicaties, contracten, schuldbekentenissen, quitanties, processtukken, pachtbrieven en andere soortgelijke stukken. Amsterdam, Müller 1845. VIII, 484 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best.). [...] (Asien, Java)
Next auction 141 takes place in December 3 - 5, 2025
 71-6219 Braun,Th., 67,00 €
 71-5177 Zügel, Heinrich von,, 60,00 €
 71-3333 Memoires de L'Academie des Sciences..., 120,00 €
 71-631 Anton,C. (d.i. Moses Gerson Kohen)., 160,00 €