Auktion 70
Autor: Beringer,J.B.A. (Praes.).
70-3619 Beringer,J.B.A. (Praes.).Lithographiae Wirceburgensis ducentis lapidum figuratorum, a potiori insectiformium, prodigiosis imaginibus exornatae specimen primum, quod in dissertatione inaugurali physico-historica... Exantlatis de more rigidis Examinibus, pro suprema doctoratus medici laurea...G.L.Hueber. Würzburg, Fuggart 1726. Fol. Mit gest. Frontisp. v. Puschner u. 21 Kupfertafeln. 6 Bl., 96 (recte 98) S., 3 Bl. Umschl. d. Zt. (Etw. angestaubt, tls. randrissig, Rckn. mit Fehlstellen). [...] (Verschiedene Gebiete - Varia, Geologie - Mineralogie u. Paläontologie)