Auction 68
Author: Biblia Sacra.
68-72 Biblia Sacra. Vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. jussu recognita, et Clementis VIII. auctoritate edita. Distincta versiculis... Lyon, Bruyset 1743. 4°. Mit gest. Titelvign. XXXII S., 2 Bl., 1016 S., 28 Bl. Ldr. d. Zt. (Stark beschabt). - St.a. u. verso Tit., N.a.T. [...] (Bibeln)
68-401 Biblia sacra. utriusque Testamenti, e linguis primaevis ad mentem vulgatae sensu literali per metaphrasin et commentarios dilucide explicata. 7 Tle. in 6 Bdn. gest. Frontisp. Augsburg u. Fbg., Wagner 1773. Mit 1 gest. Frontisp. Ldrbde. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. stärker beschabt, einige Kap. mit kl. Fehlstellen, best., tls. Wurmspuren). [...] (Klosterbibliothek, Bibeln, Weitenauer)