Auktion 66
Autor: Du Cange,C.Dufresne.
66-1823 Du Cange,C.Dufresne.Glossarium ad scriptores mediae et infimae latinitatis. Editio nova... opera et studio Monachorum Ordinis S. Benedicti e Congregatione S. Mauri (M.F.Dantine, P.Carpentier, C.Guesnie, N.Toustain, u.a). 6 Bde. Paris, C.Osmont 1733-36. Fol. Mit gest. Tit. u. Portr., 6 gest. Titelvign. u. 10 Kupfertaf. Hldrbde. d. 19. Jhts. mit Kopfgoldschn. (Tls. beschabt., fl. u. best.). [...] (Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)
66-1824 Du Cange,C.Dufresne.Glossarium ad scriptores mediae et infimae latinitatis. Editio nova... opera et studio Monachorum Ordinis S. Benedicti e Congregatione S. Mauri (M.F.Dantine, P.Carpentier, C.Guesnie, N.Toustain, u.a). 6 Bde. Paris, C.Osmont 1733-36. Fol. Mit gest. Tit. u. 6 gest. Titelvign. Läd. Prgtbde. d. Zt. (Gebräunt u. fl., Deckeln tls. lose, Kratzspuren). [...] (Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)