Auktion 141:

  Auktion 57

Autor: Commercium Litterarium

57-3441 Commercium Litterarium

Commercium Litterariumad rei medicae et scientiae naturalis incrementum institutum quo quicquid novissime observatum agitatum scriptum vel peractum est succinte dilucideque exponitur. Jg. 1732. Nbg., Adelbulner 1732. Gr.8°. Mit gest. Titel- u. Kopfvign. sowie 3 gefalt. Kupfertaf. 37 Bl., 423 S., 29 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rsch. (Leicht berieb. u. best., Rsch. dat. irrig 1832). [...]
(Verschiedene Gebiete - Varia)

Nächste Auktion 141

findet am 3. - 5. Dezember 2025 statt