Auction 140

Author: Aristoteles.

140-32 Aristoteles.

Aristoteles.Organon. Organum: Hoc est, libri omnes ad logicam pertinentes, Graece, & Latine. Iul. Pacius a Beriga recensuit... Additi sunt tres indices. Hanau, Wechel und C. Marnes Erben, 1611. 8 Bl., 951 S. Mit Druckermarke auf dem Titel und zahlr. kleinen Textholzschnitten. Prgt. d. Zt., monogr. "G W R" und dat. 1615. [...]

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026