Auktion 139

Autor: Ephraem Syrus.

139-81 Ephraem Syrus.

Ephraem Syrus.Divina qvaedam S. Ephraem opera. Mille ducentisiam annis e Syra in Graecam linguam, nunc autem e Graeca in Latinam versa. Dillingen, Sebald Mayer 1562. Kl.8°. [7] Bl., 144 Bl. Mit illustr. Holzschnitt-Initiale am Anfang. Ldr. d. 18. Jhdts. mit goldgepr. Rückenschild u. floraler Rückenverg. (Etw. best. u. berieb.). [...]