Auktion 123

Autor: Braunschweig.

123-2768 Braunschweig.

Braunschweig.Ducatus Brunsuicensis in tres suos Principatus Calenbergicum sc(ilicet) Grubenhag(ensem) et Guelpherbitanum distincte divisi, nec non Episcopatus Hildesiensis, Principatus Halber(stadiensis), Comitatus Schauenburgici, aliorumque confiniorum exacta Tabula. Kupferstichkarte bei Caspar Dauthendey u. Johann Baptist Homann. 1715-24. 51 cm x 60 cm. - Randrissig, eine Fehlstelle, wasserfl. [...]
(Deutschland)

123-2808 Braunschweig.

(Deutschland, Niedersachsen)