Auction 123

Author: Braunschweig.

123-2768 Braunschweig.

Braunschweig.Ducatus Brunsuicensis in tres suos Principatus Calenbergicum sc(ilicet) Grubenhag(ensem) et Guelpherbitanum distincte divisi, nec non Episcopatus Hildesiensis, Principatus Halber(stadiensis), Comitatus Schauenburgici, aliorumque confiniorum exacta Tabula. Kupferstichkarte bei Caspar Dauthendey u. Johann Baptist Homann. 1715-24. 51 cm x 60 cm. - Randrissig, eine Fehlstelle, wasserfl. [...]
(Deutschland)

123-2808 Braunschweig.

(Deutschland, Niedersachsen)

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026