Auction 103
Author: Gomez,(A.).
103-502 Gomez,(A.).Commentariorvm, Variarvmqve Resolvtionivm Ivris Civilis, Commvnis Et Regii, Tomi Tres...Acesserunt eruditissimae Annotationes Emanvelis Soarez à Ribeira, Iuris utriusque Consultiss. Frankfurt, Saur 1597 (Kolophon 1607). Fol. Mit Holzschn.-Titelbordüre von J.Amman. 3 Bl., 563, 8 (d.le.w.) Bl. - ╔Angebunden: Pinhel,A.╗ Commentarii ad Rub. & L. II. C. de rescindenda venditione elaboratissimi. Cum Annotiationibus doctissimis Emanuelis Soarez a Ribiera. Accessit eiusdem argumenti Cap. III. & IV. libr. 2. resolutionum Didaci Caouarruuias,...Antwerpen, Keerbergius 1618. 6 Bl., 246 S., 5 Bl. - ╔Ders.╗ Ad constitutiones cod. de bonis maternis doctissimi amplissimique commentarii...Antwerpen, Keerberg 1618. 6 (d.le.w.) Bl., 256 S., 3 Bl. Prgt. d. Zt. (Tls. gebräunt u. fl., berieb. u. best.). [...] (Juridica und Kriminologie)
103-4393 Flämische Deckenkrone., 67,00 €
103-6080 Goltzius, Hubert, 160,00 €
103-1902 Kalisch,L., 67,00 €
103-4754 Planetenläufe von Venus u. Merkur., 100,00 €