Auktion 65
65-788 Iken,C.
Massêkêt tamid seu Tractatus Talmudicus de Cultu Quotidiano Templi: quem Versione Latina donatum [et] Notis illustratum, sub Praesidio ... Conradi Ikenii ... in illustr. Lyceo patrio ... examini subjicit Auctor Conradus Iken, Bremens. Bremen, Jan 1736. 4°. 4 Bl., 132 S. Mod. Hldr.
Seltene Hochschulschrift. Erste Ausgabe. Der Respondent ist Sohn des Präs. - Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl. Interimsbrosch. mit eingebunden. Übermalt. N.a.T.