Auction 132
132-6 Antoine,P.G.
Estimate: 90,00 € | Sold for: 70,00 €
Compendium theologiae moralis universae... primum illustrationibus Philippi de Carboneano et Bonaventurae Staidel ... nec non in duos tomos distributum. 2 Bde. Augsburg, Wolff 1784. 4 Bl., 704 S., 12 Bl.; 4 Bl., 856 S., 8 Bl. - Angebunden: Dissertatio de Fontibus seu locis moralis christianae ad novissimam editionem compendii theologiae moralis universae P. Paulii Gabriielis Antoine. Ebda. 1784. 24 S. Hldrbde. d. Zt. mit Rsch. (Etw. berieb. u. best.).
Vgl. De Backer-S. I, 419. - Tls. etw. stockfleckig bzw. wasserrandig. St. der Kapuziner-Bibliothek Dornach a.T.
Estimate: 90,00 € Your bid:
Item was sold. Estimate: 90,00 € Sold for: 70,00 €