Auktion 54
54-5921 Aurelius,V.S.
Historiae romanae compendium interpretatione et notis illustravit Anna Tanaquilli Fabri filia. Iussu christianissimi regis, in usum serenissimi delphini. Nova editio accuratior,... Paris, Barbou 1726. Kl.4°. Mit gest. Frontisp. 9 Bl., 290 S. Ldr. d. Zt. mit Rsch. u. Rverg. (Etw. berieb. u. best.).
Graesse VII, 299. - Gering fleckig u. gebräunt, kl. Besitzverm. a.T.u.V.