Auction 75
75-433 Paulinus,F.
Praelectionis Marciae, sive commentaria in Thucydidis Historiam seu narrartionem, de peste Atheniensium...Venedig, Giunta 1603. 4°. 22 Bl., 600 S. Prgt. d. Zt. mit goldgepr. Rsch. (Etw. gebräunt, leicht best.). - Seltene Ausgabe, sauber u. ordentlich. Hs. Eintr. a. Vors. N.a.T.