Auktion 66
66-424 Lucanus,M.A.
Pharsalia, sive de bello civili Caesaris et Pompeii libri X. Cum notis H.Grotii et annotationibus T.Farnabii. Amsterdam, Janßonius 1651. 12°. Mit gest. Tit. 377 S., 3 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl. u. best.). - Etw. gebräunt, tls. stockfl. Hs. Besitzverm. a. Vors.