Auction 133
133-4034 Santomaso, Giuseppe
Estimate: R 200,00 € | After-auction price: 133,00 €
(1907 Venedig 1990). Riverberi. Farblithographie, 1987. 55 x 45 cm. Unt. re. sign. u dat. Unt. li. num. "28/100". Gerahmt.
Estimate: R 200,00 € After-auction price: 133,00 € Buy now: