Auktion 80
80-3924 Pray,G.
Diatribe in dissertationem historico-criticam de S. Ladislao hungariae rege... cui accedunt synodus sub Laurentio Strigoniensi ... et conscriptio decimae pontificae... Posen u. Kaschau, Landerer 1777. Kl.4°. Mit 3 Kupfertaf. 264 S. Pbd. d. Zt. mit Rsch. u. Bibl.-Sign. (Etw. Gebrauchsspuren).