Auction 133
133-3592 Hutter, Schang (d.i. Jean Albert Hutter,
Estimate: R 180,00 € | After-auction price: 120,00 €
(1934 Solothurn - 2021 Derendingen). Figuren. Lithographie auf BFK Rives. 65 x 50 cm. Unt. re. sign.
Estimate: R 180,00 € After-auction price: 120,00 € Buy now: